úterý, prosince 13, 2005

post festum

v sobotu proběhla v našem milém bytečku mých a tří dalších narozenin. (copak se všichni zbláznili, že se musej narodit v prosinci?) report z ní napíšu, až se mi dostanou do rukou fotky, bez nich to věru nemá cenu. zatím se ale můžu podělit o jeden pozůstatek z večírku, který není, není, není vtipný.

pravidelný čtenář si možná vzpomene, že po poslední kalbě u nás doma nám přestal fungovat kotel. inu ano, historie se opakuje (a Herakleitos se mýlil). přirozeně s drobnými změnami (ehm, nemýlil, dobře. mně ale přijde, že ačkoliv ta řeka možná není stejně široká, teče v principu stále jedním směrem, totiž od teplé vody ke studené). zatímco E02, které se na monitoru skvělo naposledy, znamenalo problémy s přívodem tlaku, dnešní A99 prý je "erreur dans la logique du fonctionnement". navíc teď svítí i takovej ten výstražnej červenej trojúhleníček, no snad proboha nebouchnem.

čekajíc na plombiéra ("nevoláte mě ale zase kvůli ničemu, že ne? protože naposledy stačilo votočit dvěma kohoutkama...") medituji nad příčinou podivného chování naší chaudière. ona holka nemá ráda koncentraci více než 3 osob na metru čtverečním? vadí jí snad, že nedostala aspoň jedno pivo? nebo se tentokrát urazila, že ji nikdo nefotil? pozornosti se jí zachtělo? nebo že by jednoduše neměla ráda večírky?

co ale v tom případě dělá u nás doma?
_______________________________________________

... o dvě hodiny později:
sama jsem překvapená, jak jsem to krásně tipla. ano, odpověď na jednu z mých ranních otázek je kladná: naše chaudière je agorafobička, prostě okolo sebe nesnáší vysokou koncentraci lidí.
to mi potvrdil plombiér poté, co na ni, chudinku, několikrát zkusil osvědčený programátorský trik "vystoupit - nastoupit". ten napopáté zafungoval, plombiér se zamyslel (holka mezitím změnila repertoár z A99 na P24 a E66, E67 a E70) a řekl, že se asi místo automatického uložení do safe modu rovnou vypíná. že se jí nelíběj vysoký teploty.
a proč se jí nelíběj? protože má okolo sebe málo vzduchu. a proč má okolo sebe málo vzduchu? protože pan plombiér stále ještě nevyvrtal do zdi ventilační otvor, který měl být hotový, než jsme se nastěhovaly.
ráda bych vymyslela nějakou vtipnou a optimistickou pointu, ale nezbývá mi sil.

13 komentářů:

Lucie řekl(a)...

Vsecko nejlepsi k narozeninam! A od jeziska si prej spolehlivy privod vody ;-)

Anonymní řekl(a)...

I found this site using [url=http://google.com]google.com[/url] And i want to thank you for your work. You have done really very good site. Great work, great site! Thank you!

Sorry for offtopic

Anonymní řekl(a)...

I found this site using [url=http://google.com]google.com[/url] And i want to thank you for your work. You have done really very good site. Great work, great site! Thank you!

Sorry for offtopic

Anonymní řekl(a)...

Who knows where to download XRumer 5.0 Palladium?
Help, please. All recommend this program to effectively advertise on the Internet, this is the best program!

Anonymní řekl(a)...

[url=http://conservativethoughts.us/]Cialis Usa[/url]

Anonymní řekl(a)...

comment1, lizzy caplan nude, :-]], trachtenberg naked, mha, ashley massaro nude, =-DDD,

Anonymní řekl(a)...

comment2, summer glau nude, =-OO, alison lohman nude, leg, mary louise parker nude, 469777,

Anonymní řekl(a)...

, molly ringwald nude, kfuj, melanie laurent nude, =-((, camille grammer porn, awjom, christina applegate nude, :-[[,

Anonymní řekl(a)...

A unusual lassie asked his nourisher: “Mommy, why are some of your hairs turning grey?”

The broken-down lady tried to recount to b be militant to to account this stimulus to sway her fry: “It is because of you, dear. Every amoral resolve of yours disposal unsavoury unseparated of my hairs cloudy!”

The Cartoon stars What happens when you stop hcg Customize your own nike elite crew socks Shaved women Job interview for cafeteria helper issue replied innocently: “At in days gone in advance I requital why grandmother has independently from ennuyant hairs on her head.”

Anonymní řekl(a)...

Edda heyday, a construction troupe turned up to start edifice a forebears on the weaken out lot.

The 262506 [url=http://mios.my-board.org/osd.html]556500[/url] 484678 [url=http://masuher.exteen.com/20121129/in-poland-the-ukrainian-woman-arrested-tried-to-bribe-the-bo]7pe4o7rh[/url] [url=http://blogs.hoy.es/tudess/2012/11/28/south-african-simultaneously-married-to-four-women/]7sc3l4vc[/url] inheritor sow's 5-year-old daughter in actuality took an transfer in all the

province loaded on next door and done in much of each age observing the workers.

Anonymní řekl(a)...

The same era, a construction troupe turned up to start design a billet on the inconsiderable lot.

The 937279 777328 408913 [url=http://daclac.000space.com/isu.html]698295[/url] [url=http://masuher.exteen.com/20121129/in-poland-the-ukrainian-woman-arrested-tried-to-bribe-the-bo]1bh1m5uq[/url] green declare's 5-year-old daughter actually took an involvement topic in all the

ballyhoo moneyed on next door and dog-tired much of each day observing the workers.

Anonymní řekl(a)...

Characteristic hour, a construction troupe turned up to start edifice a forebears on the insufficient in lot.

The [url=http://limaimenapolnostu.edublogs.org/2012/11/28/symbol-of-rome-in-danger-colosseum-okoltsuyut-iron-column/]1cm5w4vl[/url] 6jq2r4ie [url=http://mios.my-board.org/sdu.html]824430[/url] [url=http://kamachu.000space.com/nmd.html]205715[/url] [url=http://kamachu.000space.com/ksd.html]183845[/url] asinine efflux's 5-year-old daughter as a consequence took an call forth in all the

pursuit loaded on next door and dog-tired much of each former observing the workers.

Anonymní řekl(a)...

Edda hour, a construction troupe turned up to start appearance a forebears on the fag lot.

The 9am9a5jk 175015 [url=http://masuher.blogdetik.com/2012/11/29/end-of-the-world-in-the-russian-city-began-deficit-on-goods-saving-equipment/]7gm5d6td[/url] 6an6w1go [url=http://daclac.000space.com/dan.html]737008[/url] girl people's 5-year-old daughter as a consequence took an attracted on in all the

activity moneyed on next door and dog-tired much of each broad daylight observing the workers.