pátek, února 17, 2006

bilance zkouškovýho

pondělí: dopisuji zbytky srovnání, co si myslí francie a co české republika ohledně vstupu turecka do EU. alice i monička obě porovnávají ČR a slovensko. zatímco já sprostě vymýšlím věci, které potom vydávám za "popular anecdotes" ("A popular anecdote asks who rejoiced the most about the French rejection of the Constitutional Treaty. The Czech president Vaclav Klaus, goes the answer."), alice nachází na internetu perly o slovenské politice. občas je posílá moničce, která se nad nimi rozplývá ("Slovensko bude do tří let ráj na zemi, středoevropské Švýcarsko!"), dokud jí alice neprozradí, odkud pochází ("vladimír mečiar, 1994").
úterý: odpoledne zkouška ze sociologie politique. Dispositif des régimes totalitaires. večer s ekonomií a olympiádou.
středa: den s ekonomií a olympiádou. ač se nám to nelíbí, ekonomie převažuje.
čtvrtek: ekonomie. Pourquoi le marché ne réalise-t-il pas toujours l'allocation optimale des ressources? a navíc spousta otázek, které svou nahlavupadlostí nápadně připomínají přijímačky na práva 2004 ("Krysa Harryho Pottera je a) přírodní zdroj, b) soukromý statek."). večer alice vykřikuje, že klidně oželí kredity z ekonomie, když češi vyhrají v hokeji. to samé tvrdí stejně přesvědčivě monička, ale o slovácích. co se mě týče, klidně budu fandit třeba uzbekistánu, když za to dostanu 5 ETCS.
pátek: dějepis od 8.45 ráno. nelidské. Etats, démocratie et modèles idéologiques dans l'Europe 1945-1965 a Le processus de stalinisation dans les pays d'Europe centrale et orientale, nebo tak něco. monička s alicí se začínají bát, že nestihnou letadlo kvůli pařížským zácpám. já se jim směju, eurolines to jistí. smějou se mi zpátky, že je na hranicích sníh a že zůstaneme viset někde za rozvadovem.

pěkný to týden.

1 komentář:

Lucka řekl(a)...

jejda, jenom to ne, ja chci prijet domu brzo...zadny snih nebude!!